TM3B335M020CBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TM3B335M020CBA
JLCPCB Part #
C1652572
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 3Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS