TLZ5V6C-GS18
MFR.Part #
TLZ5V6C-GS18
JLCPCB Part #
C17259661
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
13Ω 1uA@2V 5.6V 500mW MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS