TLZ5V6B-GS08
MFR.Part #
TLZ5V6B-GS08
JLCPCB Part #
C241933
Package
SOD-80
Description
1 Independent 13Ω 1uA@2V 5.45V~5.73V 5.6V 500mW 500Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS