Y11723K65000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11723K65000T0W
JLCPCB Part #
C4054911
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.65kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount