TLZ4V7-GS08
MFR.Part #
TLZ4V7-GS08
JLCPCB Part #
C17679935
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
25Ω 4.7V 500mW MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS