TLZ12B-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLZ12B-GS08
JLCPCB Part #
C506583
Package
SOD-80
Description
1 Independent 11.44V~12.03V 110Ω 12V 12Ω 40nA@10.9V 500mW SOD-80 Zener Diodes ROHS