RN55C3400FBSL
MFR.Part #
RN55C3400FBSL
JLCPCB Part #
C6277085
Description
-65℃~+175℃ 125mW 340Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors