TH3B686K6R3D1800
MFR.Part #
TH3B686K6R3D1800
JLCPCB Part #
C1958117
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 6.3V 68uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS