CRCW08051K10JNEAC
MFR.Part #
CRCW08051K10JNEAC
JLCPCB Part #
C4169590
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS