TH3B685M025D2400
MFR.Part #
TH3B685M025D2400
JLCPCB Part #
C1956843
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 2.4Ω 25V 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS