TH3B475M010C2700
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TH3B475M010C2700
JLCPCB Part #
C1956732
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 10V 2.7Ω 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS