RH01025R00FE02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RH01025R00FE02
JLCPCB Part #
C1525560
Package
Plugin
Description
12.5W 25Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS