TH3B335K020D2700
MFR.Part #
TH3B335K020D2700
JLCPCB Part #
C1966860
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 2.7Ω 20V 3.3uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS