MBB02070D4813DC100
MFR.Part #
MBB02070D4813DC100
JLCPCB Part #
C1398800
Description
-55℃~+155℃ 481kΩ 600mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS