TAJB474J035RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB474J035RNJ
JLCPCB Part #
C1962659
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 35V 470nF ±5% 1411 Tantalum Capacitors ROHS