TE1503E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TE1503E3
JLCPCB Part #
C1601309
Package
Plugin,D8xL20.5mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 150V 20.5mm 2000hrs@85℃ 4uF 插件,D8xL20.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS