TDPT16035002DUF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TDPT16035002DUF
JLCPCB Part #
C5981638
Package
DIP-16
Description
100mW 16 50kΩ 8 ±0.5% ±25ppm/℃ DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS