TDPT16031003DUF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TDPT16031003DUF
JLCPCB Part #
C7121367
Package
DIP-16
Description
100kΩ 100mW 16 8 ±0.5% ±25ppm/℃ DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS