TA6L9.1AHM3/I
MFR.Part #
TA6L9.1AHM3/I
JLCPCB Part #
C5954466
Package
DO-221AC(SMA)
Description
-65℃~+185℃ 1 13.4V 25uA 44.8A@10/1000us 600W@10/1000us 7.78V 9.1V TVS Unidirectional DO-221AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS