1.5KE250A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE250A-E3/54
JLCPCB Part #
C1976318
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 214V 263V 344V 4.4A@10/1000us TVS Unidirectional DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)