T97E687K004LSA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T97E687K004LSA
JLCPCB Part #
C1966728
Package
2917
Description
-55℃~+85℃ 25mΩ 4V 680uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS