MCA12060F5620CP500
MFR.Part #
MCA12060F5620CP500
JLCPCB Part #
C4079556
Description
-55℃~+125℃ 250mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS