T95Z106M035HSAL
MFR.Part #
T95Z106M035HSAL
JLCPCB Part #
C1965607
Package
2910
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 600mΩ ±20% 2910 Tantalum Capacitors ROHS