T95X106K016CZAL
MFR.Part #
T95X106K016CZAL
JLCPCB Part #
C4951241
Package
2910
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10uF 16V ±10% 2910 Tantalum Capacitors ROHS