T95D157K010HSSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T95D157K010HSSL
JLCPCB Part #
C1965339
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 150uF 75mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS