T95C106M025HZSS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T95C106M025HZSS
JLCPCB Part #
C4951974
Package
2812
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 570mΩ ±20% 2812 Tantalum Capacitors ROHS