T93YA223KT20
MFR.Part #
T93YA223KT20
JLCPCB Part #
C7356654
Package
Plugin
Description
22kΩ 23 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS