T7YA471MT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T7YA471MT20
JLCPCB Part #
C7061635
Package
Plugin
Description
1 470Ω 500mW ±100ppm/℃ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS