T93YA204KT20
MFR.Part #
T93YA204KT20
JLCPCB Part #
C5954221
Package
Plugin
Description
200kΩ 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS