T93XA202KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T93XA202KT20
JLCPCB Part #
C7356634
Package
Plugin
Description
21 2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS