T7YB222MT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T7YB222MT20
JLCPCB Part #
C7356564
Package
Plugin
Description
1 2.2kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS