JER805H-224
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
JER805H-224
JLCPCB Part #
C52033451
Package
Plugin
Description
220kΩ 30V 500mW ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS