T7YA102MT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T7YA102MT20
JLCPCB Part #
C5954087
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS