T73YP103KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T73YP103KT20
JLCPCB Part #
C5975193
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS