T63YA102KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T63YA102KT20
JLCPCB Part #
C5792910
Package
Plugin
Description
15 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS