T491B105M035ZG7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B105M035ZG7280
JLCPCB Part #
C1958988
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS