RN70C10R0FB14
MFR.Part #
RN70C10R0FB14
JLCPCB Part #
C1416850
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors