T15B24AHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T15B24AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038292
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+185℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20.5V 24V 33.2V 46.7A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS