T15B18AHM3/I
MFR.Part #
T15B18AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038289
Description
-65℃~+185℃ 1.5kW@10/1000us 15.3V 18V 1uA 25.5V 60.8A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS