MRS25000C1202FCT00
MFR.Part #
MRS25000C1202FCT00
JLCPCB Part #
C3013843
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS