T15B16AHM3/I
MFR.Part #
T15B16AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038288
Description
-65℃~+185℃ 1.5kW@10/1000us 13.6V 16V 1uA 22.5V 68.9A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS