SUM40010EL-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUM40010EL-GE3
JLCPCB Part #
C7325092
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.9mΩ@4.5V 115pF 120A 150nC@10V 2.5V 375W 40V 7.41nF N-Channel D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS