RN60C7772BRSL
MFR.Part #
RN60C7772BRSL
JLCPCB Part #
C3559022
Description
-65℃~+175℃ 250mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors