SUD19P06-60-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUD19P06-60-E3
JLCPCB Part #
C5126475
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.71nF 18.3A 2.3W、38.5W 3V 40nC@10V 60V 60mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS