ST220-50T2KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST220-50T2KI
JLCPCB Part #
C1651495
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 220uF 50V 900mΩ ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors