13030-04KASLT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
13030-04KASLT
JLCPCB Part #
C1577226
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 130mΩ@100kHz 50V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS