ST110-75T2KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST110-75T2KI
JLCPCB Part #
C1651622
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 110uF 75V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors