T551B397K015AT4251
MFR.Part #
T551B397K015AT4251
JLCPCB Part #
C2161212
Description
-55℃~+125℃ 15V 390uF 90mΩ@100kHz ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS