SS2FH10-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SS2FH10-M3/H
JLCPCB Part #
C3757802
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 2A 50A 5uA@10V 860mV@2A DO-219AB(SMF) Schottky Diodes ROHS