BZT52B62-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B62-G3-18
JLCPCB Part #
C6756034
Package
SOD-123
Description
150Ω 410mW 62V SOD-123 Zener Diodes ROHS